dealer1.jpgdealer2.jpgdealer3.jpgdealer4.jpg

Planowany miot-kwiecień 2016.

Planujemy sportowy miot na kwiecień 2016 roku. Spodziewamy się szczeniąt bardzo aktywnych z predyspozycjami do sportu.

OJCIEC
MIC MAC HUNTER'S HOGQQYII
ur. 23.01.2011.

praca:

obedience 3, agility A3, JP/R, BHP/R, BLP
dummy

 

MATKA
RAY OF HOPE Jumping Hunters
ur. 01.07.2013
Młodzieżowy Champion Polski

praca:

agility, tropowce, dummy

Badania:
prcd/PRA carrier
CEA/CH normal
HD A
ED 0/0
oczy czyste
JADD probable normal (N/N)

 Badania:
prcd/PRA normal (po rodzicach)
CEA/CH carrier
HD A
ED 0/0
DM normal (po rodzicach)
oczy czyste
serce czyste
JADD probable carrier (N/A)

 

W lutym 2016 roku planujemy krycie naszej NELLY. Reproduktorem będzie pies pochodzący z niemieckiej hodowli Mic Mac Hunter MIC MAC HUNTER'S HOGQQYII, samiec o znakomitej psychice.HOKI Jest bardzo pewnym siebie samcem, niezależnym, gotowym do zabawy szaleńcem, będącym zawsze w dobrym humorze. W pracy zawsze skupiony, mimo rozproszeń najważniejsze jest dla niego wykonanie zadania. Praca z człowiekiem sprawia mu wyraźną radość. Bardzo szybko i chętnie się uczy zmotywowany na jedzenie i zabawki. W obedience i agility osiągnął najwyższą klasę wyszkolenia-obedience 3, agility A3. Jest bardzo szybki i zwinny. Hoki szkolony jest również w dummy.
W październiku 2013 roku zaliczył doskonale test dla retrieverów BLP/R z wynikiem 271 pkt.

 

 

NELLY jest suczką z naszej hodowli z pierwszego miotu LADY. Talent do agility wyssała z mlekiem matki Smile. Od początku swoich startów w klasie M0 najczęściej stawała na podium. W najbliższym czasie rozpocznie przygodę w „openach” w klasie M1. Jest zwinna i bardzo szybka. Kocha pracę i chętnie uczy się nowych rzeczy. Uwielbia aportować a najbardziej kocha skoki do wody. W zeszłym roku zaliczyliśmy warsztaty dla tropowców i w tym sezonie zamierzamy przystąpić do konkursu. NELLY jest bardzo energiczną i radosną dziewczynką.Szczeniaczki z tego miotu będą mieć czarne lub cieliste noski.

 
Wszystkie nasze Tollerki zanim trafią do swoich właścicieli będą odrobaczone,  poddane pierwszemu szczepieniu i otrzymają:
  • metryczki,
  • książeczki zdrowia,
  • wyprawkę,
  • karmę na pierwsze dni w nowym domu,
  • kopie dokumentów rodziców (rodowód, badania, dyplomy itp.)

Zapewniamy pomoc w zakresie podstawowych informacji na temat wyżywienia, pielęgnacji i wychowania. Zależy nam na stałym kontakcie z właścicielami naszych Tollerków, aby śledzić ich rozwój i osiągnięcia. Maluszki wychowywane są w naszym domu,w stałym kontakcie z ludźmi i bodźcami, które są ważnymi elementami socjalizacji szczeniąt.
Osoby zainteresowane naszym szczeniaczkiem prosimy o kontakt - telefoniczny lub mailowy.