dealer1.jpgdealer2.jpgdealer3.jpgdealer4.jpg

Planowany miot - wiosna 2018 - Nely&Miru

Pod koniec maja 2018 roku urodzą się szczeniaczki Nelly i Miru. Spodziewamy się szczeniąt bardzo aktywnych z predyspozycjami do sportu i aportu.

 

OJCIEC
Casarrondo Calino - Miru Adan
ur.23.07.2013

Praca:

Dummy Tolling Tracking,
JP/R, BHP/R, dummy

Badania:
prcd/PRA normal (po rodzicach)
CEA/CH normal (po rodzicach)
HD A2
Ed 0/0
oczy czyste
JADD probable normal (po rodzicach)
DEN normal
CPI - normal (po rodzicach)

MATKA

RAY OF HOPE Jumping Hunters
ur. 01.07.2013

MŁ.CH PL, CH PL
Working Class Certificate

Praca:

agility M1, tropowce, dummy

Badania:
prcd/PRA normal (po rodzicach)
CEA/CH carrier
HD A
ED 0/0
DM normal (po rodzicach)
oczy czyste
JADD probable carrier (N/A)

Z końcem marca 2018 roku planujemy krycie naszej NELLY. Reproduktorem będzie pies mieszkający w Niemczech Casarrondo Calino-Mîru Adan, samiec o znakomitej psychice. MIRU jest wspaniałym towarzyszem w codziennym życiu, bardzo przyjazny i otwarty. Pracuje z wielką radością, gorliwością, pasją, szybkością i dużą dozą niezawodności.  Zapraszamy chętnych do rezerwacji szczeniąt.

   

Szczeniaczki z tego miotu będą mieć czarne lub cieliste noski. Wszystkie nasze Tollerki zanim trafią do swoich właścicieli będą odrobaczone, poddane pierwszemu szczepieniu i otrzymają: metryczki, książeczki zdrowia,wyprawkę,karmę na pierwsze dni w nowym domu,kopie dokumentów rodziców (rodowód, badania, dyplomy itp.)

Zapewniamy pomoc w zakresie podstawowych informacji na temat wyżywienia, pielęgnacji i wychowania. Zależy nam na stałym kontakcie z właścicielami naszych Tollerków, aby śledzić ich rozwój i osiągnięcia. Maluszki wychowywane są w naszym domu,w stałym kontakcie z ludźmi i bodźcami, które są ważnymi elementami socjalizacji szczeniąt.
Osoby zainteresowane naszym szczeniaczkiem prosimy o kontakt - telefoniczny lub mailowy.